Lidé

Ředitel

Jméno Telefon E-mail
Klusáček Karel 234 006 128 klusacek@tc.cz

Zástupci ředitele

Jméno Telefon E-mail
Koníčková Naďa 234 006 109konickova@tc.cz
Lysý Bohumil pro ekonomiku 234 006 121lysy@tc.cz

Kancelář ředitele

Jméno Telefon E-mail
Bartošová Kamila vedoucí sekretariátu 234 006 126bartosova@tc.cz
Blšťáková Michaela PR a marketing 234 006 259blstakova@tc.cz

Odborná oddělení

» Podpora evropského výzkumu «

Jméno Telefon E-mail
Koníčková Naďa vedoucí oddělení 234 006 109konickova@tc.cz
Perutková Petra zástupkyně vedoucí 234 006 161perutkova@tc.cz
Albrecht Vladimír 234 006 106 albrecht@tc.cz
Čejková Jana 234 006 178 cejkova@tc.cz
Daniel Ondřej 234 006 141 daniel@tc.cz
Dvořáková Zuzana 234 006 104 dvorakovaz@tc.cz
Frank Daniel 234 006 235 frank@tc.cz
Gaarová Sylvie 234 006 165 gaarova@tc.cz
Hebelková Kamila 234 006 150 hebelkova@tc.cz
Hillerová Eva 234 006 116 hillerova@tc.cz
Chvojka Miloš 234 006 169 chvojka@tc.cz
Chvojková Lenka chvojkova@tc.cz
Kinkorová Judita 234 006 108 kinkorova@tc.cz
Koč Břetislav koc@tc.cz
Korittová Veronika 234 006 115 korittova@tc.cz
Kratěnová Jana kratenova@tc.cz
Kubátová Jitka 234 006 114 kubatova@tc.cz
Matoušková Lucie 234 006 147 matouskova@tc.cz
Mirovský Ondřej 234 006 255 mirovsky@tc.cz
Pacvoň Michal 234 006 110 pacvon@tc.cz
Salejová Gabriela 234 006 218 salejova@tc.cz
Škarka Martin 234 006 113 skarka@tc.cz
Slavíková Kateřina 234 006 158 slavikovak@tc.cz
Šupálková Milena 234 006 158 supalkova@tc.cz
Svobodová Eva 234 006 178 svobodova@tc.cz
Vavříková Lucie 234 006 117 vavrikova@tc.cz

» Strategické studie «

Jméno Telefon E-mail
Pazour Michal vedoucí oddělení 234 006 167pazour@tc.cz
Pokorný Ondřej zástupce vedoucího 234 006 149pokorny@tc.cz
Čadil Vladislav 234 006 153 cadil@tc.cz
Faťun Martin 234 006 168 fatun@tc.cz
Hebáková Lenka 234 006 151 hebakova@tc.cz
Kostić Miroslav 234 006 257 kostic@tc.cz
Kučera Zdeněk 234 006 143 kucera@tc.cz
Marek David 234 006 120 marek@tc.cz
Meislová Kristýna 234 006 124 meislova@tc.cz
Valenta Ondřej 234 006 171 valenta@tc.cz
Vančurová Iva 234 006 142 vancurova@tc.cz
Vaněček Jiří 234 006 144 vanecek@tc.cz
Vondrák Tomáš 234 006 172 vondrak@tc.cz

» Podpora podnikání a transfer technologií «

Jméno Telefon E-mail
Váchová Daniela vedoucí oddělení 234 006 146vachova@tc.cz
Janošec Jiří zástupce vedoucí 234 006 136janosec@tc.cz
Babková Ilona 234 006 173 babkova@tc.cz
Čížek David 234 006 228 cizek@tc.cz
Hávová Radka 234 006 138 havova@tc.cz
Hladik Petr 234 006 156 hladik@tc.cz
Holmanová Jana 234 006 160 holmanova@tc.cz
Kudrnová Eva 234 006 134 kudrnova@tc.cz
Lorenz Jaroslav 234 006 139 lorenz@tc.cz
Nováková Svatava 234 006 154 novakovas@tc.cz
Šimek Ondřej 234 006 164 simek@tc.cz
Suchý Václav 234 006 163 suchyv@tc.cz
Vavřínek Jiří 234 006 217 vavrinek@tc.cz

Česká styčná kancelář pro výzkum v Bruselu (CZELO)

Jméno Telefon E-mail
Vosečková Anna vedoucí +32 (0)2 514 6672voseckova@tc.cz
Vlková Michaela zástupkyně vedoucí +32 (0)2 514 6674vlkovam@tc.cz
Vožechová Adéla +32 (0)2 514 6672 vozechova@tc.cz

Ekonomicko-správní úsek

Jméno Telefon E-mail
Lysý Bohumil vedoucí 234 006 121lysy@tc.cz
Schichmanová Lenka zástupkyně vedoucího 234 006 123schichmanova@tc.cz
Bajar Ondřej 234 006 102 bajar@tc.cz
Gecková Marcela 234 006 122 geckova@tc.cz
Hrdličková Lenka 234 006 100 hrdlickova@tc.cz
Chaloupková Věnceslava 234 006 118 chaloupkova@tc.cz
Jarolím Jan 234 006 219 jarolim@tc.cz
Jarolímová Marie 234 006 119 jarolimova@tc.cz
Křišťanová Eva 234 006 100 kristanova@tc.cz
Šesták Julius 234 006 101 sestak@tc.cz
Ulverová Dagmar ulverova@tc.cz
Vojtěchovská Helena 234 006 103 vojtechovska@tc.cz
Volfová Hana 234 006 229 volfova@tc.cz